Restauracje

Szczecin

ul. Wielka Odrzańska 20 Stare Nowe Miasto
tel. : +48 731 000 230

 

Wół i Krowa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych burgerowni w Szczecinie. Wyróżnia się przede wszystkim jakością serwowanych dań. Lokal jest usytuowany w jednej z najbardziej urokliwych części miasta na Podzamczu. Wygodny dojazd oraz bliskość centrum sprawiają, że restaurację można odwiedzić o każdej porze. Śniadania, lunche, obiady, kolacje - bogate menu z powiedzeniem wypełni wszystkie te posiłki. Muuuusisz spróbować :)

restauracje_dziwnow

Szczecin

ul. Jagiellońska
tel. : +48 791 000 699

 

Jagiellońska 11 to nowoczesne wnętrza w loftowym stylu. Relaksująca muzyka i pyszne jedzenie to domena Woła i Krowy. Dbałość o szczegóły z pewnością przyczynią się do częstych wizyt w lokalu przy Jagiellońskiej 11.

restauracje_dziwnow

Szczecin

tel. : +48 791 000 393

 

To nowoczesny FoodTruck stworzony do najtrudniejszych zadań. Dbałość o szczegóły i designerski wygląd spowodował że FoodTruck Woła i Krowy budzi ogromne wrażenie. To prawdziwa restauracja na kółkach idealna na imprezy cateringowe. Spotkać go można na ulicach Szczecina ale by zaczerpnąć dokładniej informacji o lokalizacji śledźcie profil na Facebooku.

restauracje_dziwnow

Dziwnów

ul. Mickiewicza (róg Orzeszkowej)
tel. : +48 514 010 230

 

Marka restauracji Wół i Krowa to także wakacyjny lokal usytuowany w jednym z najszybciej rozwijających się nadmorskich kurortów, w Dziwnowie. To jedyna profesjonalna burgerownia na polskim wybrzeżu. Czynna jedynie w czasie letnich wakacji podbiła serce nie jednego turysty, dlatego pozytywne opinie na temat serwowanych tu dań, pochodzą nie tylko z Polski, ale i z zagranicy.